Eddavägen, 633 53 Eskilstuna, Sweden
13 767 kr / month
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Välkommen till denna 4 rum och kök med en smart planlösning och generösa ytor. Lägenheten är renoverad sedan tidigare och har genomgående ljusa färgval. Köket har diskmaskin samt hel kyl & frys. Badrummet är helkaklat och utrustat med tvättmaskin och torktumlare. Dessutom finns det en praktiskt gäst-wc. Det finns gott om förvaringsutrymmen i form av rymlig klädkammare och flertalet garderober. Dentrevliga balkongen nås från ett av sovrummen. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Läs mer om området
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Välkommen till denna 4 rum och kök med en smart planlösning och generösa ytor. Lägenheten är renoverad sedan tidigare och har genomgående ljusa färgval. Köket har diskmaskin samt hel kyl & frys. Badrummet är helkaklat och utrustat med tvättmaskin och torktumlare.
Dessutom finns det en praktiskt gäst-wc. Det finns gott om förvaringsutrymmen i form av rymlig klädkammare och flertalet garderober. Dentrevliga balkongen nås från ett av sovrummen. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
4
Size
102 m²
Price
13 767 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
135 kr
The listing is located at Eddavägen, 633 53 Eskilstuna, Sweden
Loading map