Listed today
Kungsgatan, 285 91 Markaryd, Sweden
11 261 kr / month
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten renoverades 2024 och erbjuder en bra planlösning, balkong i västerläge och moderna bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Rymligt kök med rostfria vitvaror, god förvaring och utrymme för matgrupp. Helkaklat badrum med dusch. För en ljusare och luftigare känsla har du genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Belägen på våning 2 utan hiss. Området Fastigheten är belägen mitt i centrum och har nära till allt som Markaryd har att erbjuda, såväl butiker och restauranger som skola och kollektivtrafik. Huset är ett sutteräng hus vilket innebär att det är 2 trappor upp till lägenheten från den ena ingången medan det är 3 trappor från ingången på motsatta sida. Hiss finns ej. Har du bil finns det gott om parkeringar för våra hyresgäster i direkt anslutning till fastigheten. Varmt välkommen med din intresseanmälan! Har ni frågor eller är intresserade av en visning är ni välkomna att Läs mer om området
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten renoverades 2024 och erbjuder en bra planlösning, balkong i västerläge och moderna bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Rymligt kök med rostfria vitvaror, god förvaring och utrymme för matgrupp. Helkaklat badrum med dusch. För en ljusare och luftigare känsla har du genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Belägen på våning 2 utan hiss. Området Fastigheten är belägen mitt i centrum och har nära till allt som Markaryd har att erbjuda, såväl butiker och restauranger som skola och kollektivtrafik.
Huset är ett sutteräng hus vilket innebär att det är 2 trappor upp till lägenheten från den ena ingången medan det är 3 trappor från ingången på motsatta sida. Hiss finns ej. Har du bil finns det gott om parkeringar för våra hyresgäster i direkt anslutning till fastigheten. Varmt välkommen med din intresseanmälan! Har ni frågor eller är intresserade av en visning är ni välkomna att Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
4
Size
87 m²
Price
11 261 kr
Price per m²
129 kr
The listing is located at Kungsgatan, 285 91 Markaryd, Sweden
Loading map