4 rooms apartment of 93m² in Strömsnäsbruk

Mjärydsvägen, 287 72 Strömsnäsbruk, Sweden

8 619 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

4 rum och kök på Mjärydsvägen 26, ledig lägenhet i Strömsnäsbruk

4 rum och kök Interiörbilderna är från den verkliga lägenheten Är du intresserad av visning? Vi erbjuder visning även kvällar och heöger. Anmäl dig här Om lägenheten Här erbjuds en ljus 4 rum och kök på rymliga 93 kvadratmeter. Bostaden erbjuder en trivsam och välplanerad planlösning med gott om plats att trivas på. Köket är utrustat med vita vitvaror, bra förvaringsmöjligheter samt plats för en matgrupp. Badrummet har kaklade väggar i vitt, blå plastmatta och dusch. Bostaden erbjuder gott om förvaringsmöjligheter i form av garderober samt klädkammare. Bostaden är i äldre stil men i fint skick. Belägen på våning 2 med balkong, hiss finns ej. Inflyttsdatum kan justeras enligt överenskommelse. Området Fastigheten ligger i lugnt område med blandad bebyggelse. Kort promenad bort ligger Strömsnäsbruks centrum där det bland annat finns matbutik, pizzeria, frisör, gym och gemytlig loppmarknad på helgen. Varmt välkommen med din intresseanmälan! Har ni frågor eller är intresserade av en visning är ni välkomna att Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

4

Size

93 m²

Price

8 619 kr

Price per m²

93 kr

Map

The listing is located at Mjärydsvägen, 287 72 Strömsnäsbruk, Sweden

Loading map