5 rooms apartment of 145m² in Tranås

Beckhemsvägen, 573 42 Tranås, Sweden

12 042 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

5 rum och kök på Beckhemsvägen 18, ledig lägenhet i Tranås

5 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här. Om lägenheten Välkommen till denna rymliga och trivsamma 5 rum och kök. Med en storlek på hela 145 kvadratmeter och belägen på våning 2, erbjuder denna bostad gott om plats för hela familjen att trivas med generösa sällskapsytor. Badrummet är utrustat med badkar och separat rum med tvättmaskin finns. Även gäst-WC finns. Området I Stoeryd bor du nära naturen. Du har ett elljusspår runt hörnet och promenadavstånd till populära badplatsen i Strånnasjön. Här finns aktiviteter för stora och små. Gårdarna är bilfria. Skola och livsmedelsaffär finns i närheten. Här finns allt som en barnfamilj kan tänkas behöva. Hyr släp gratis - ta del av erbjudandet här. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

5

Size

145 m²

Price

12 042 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

83 kr

Map

The listing is located at Beckhemsvägen, 573 42 Tranås, Sweden

Loading map