Listed today
Östermalm, Stockholm Municipality, Sweden
5 992 kr / month
Nyproducerad lägenhet med hög standard och bra miljöval. Ljus och öppen planlösning. Attraktivt läge med fin utsikt och nära till både naturen och servicen. Individuell varmvattendebitering.
Nyproducerad lägenhet med hög standard och bra miljöval. Ljus och öppen planlösning. Attraktivt läge med fin utsikt och nära till både naturen och servicen.
Individuell varmvattendebitering.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
5 992 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
New build
Yes
Price per m²
171 kr
The listing is located at Östermalm, Stockholm Municipality, Sweden
Loading map