3 rooms apartment of 85m² in Alvesta

Swedbank AB Alvesta, Storgatan 16A, 342 30 Alvesta, Sweden

7 415 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alvesta centrum, kronoberg

Läs mer hos mäklaren. Centrum Från centrum har du gångavstånd till Alvestas grundskolor och gymnasieskola, bibliotek, bank, systembolag samt dagligvaruhandel och allehanda butiker. Den som vill hålla sig aktiv har dessutom gångavstånd till badhus, ishall, idrottsanläggning med allvädersbanor,

Property type

apartment

Rooms

3

Size

85 m²

Price

7 415 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

87 kr

Map

The listing is located at Swedbank AB Alvesta, Storgatan 16A, 342 30 Alvesta, Sweden

Loading map