Listed today

1 room apartment of 38m² in Alvesta

Kungsgrillen, Järnvägsgatan 3, 342 30 Alvesta, Sweden

3 939 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alvesta östra, kronoberg

Läs mer hos mäklaren. Centrum Från centrum har du gångavstånd till Alvestas grundskolor och gymnasieskola, bibliotek, bank, systembolag samt dagligvaruhandel och allehanda butiker. Den som vill hålla sig aktiv har dessutom gångavstånd till badhus, ishall, idrottsanläggning med allvädersbanor,

Property type

apartment

Rooms

1

Size

38 m²

Price

3 939 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

104 kr

Map

The listing is located at Kungsgrillen, Järnvägsgatan 3, 342 30 Alvesta, Sweden

Loading map