2 rooms apartment of 70m² in Alvesta

Ängagårdsvägen, 342 36 Alvesta, Sweden

8 011 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alvesta västra, kronoberg

Välkommen till fina lägenheter med renoverade kök och badrum.-xx Välkommen till fina lägenheter med renoverade kök och badrum. Rönnedal Rönnedal är ett stort bostadsområde med flera fastigheter och en stor, barnvänlig lekplats samt en fin spontan-idrottsplats. Området runt fastigheterna är

Property type

apartment

Rooms

2

Size

70 m²

Price

8 011 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

114 kr

Map

The listing is located at Ängagårdsvägen, 342 36 Alvesta, Sweden

Loading map