3 rooms apartment of 85m² in Alvesta

Hagagårdsvägen, 342 36 Alvesta, Sweden

9 034 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alvesta västra, kronoberg

Läs mer hos mäklaren. Rönnedal Rönnedal är ett stort bostadsområde med flera fastigheter och en stor, barnvänlig lekplats samt en fin spontan-idrottsplats. Området runt fastigheterna är grönt och här finns flera planteringar som doftar gott under sommaren. Från Rönnedal har ni gångavstånd till

Property type

apartment

Rooms

3

Size

85 m²

Price

9 034 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

106 kr

Map

The listing is located at Hagagårdsvägen, 342 36 Alvesta, Sweden

Loading map