Listed today
Långsjövägen 58, 125 30 Stockholm, Sweden
13 800 kr / month
Området erbjuder en mängd faciliteter och bekvämligheter inom gångavstånd. Närliggande livsmedelsbutiker, caféer och restauranger. Finns även gratisparkering längs gatan utanför. Busshållsplats finns endast 1 min bort.
Området erbjuder en mängd faciliteter och bekvämligheter inom gångavstånd. Närliggande livsmedelsbutiker, caféer och restauranger.
Finns även gratisparkering längs gatan utanför. Busshållsplats finns endast 1 min bort.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
13 800 kr
Rental period
Unlimited
Available from
17-06-2026
Parking
Yes
Price per m²
307 kr
The listing is located at Långsjövägen 58, 125 30 Stockholm, Sweden
Loading map