Åkerbruksgatan, 224 88 Lund, Sweden
7 100 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
44 m²
Price
7 100 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
161 kr
The listing is located at Åkerbruksgatan, 224 88 Lund, Sweden
Loading map