Amiralsgatan, 212 38 Malmö, Sweden
7 600 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
7 600 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
380 kr
The listing is located at Amiralsgatan, 212 38 Malmö, Sweden
Loading map