Beddinge Strandväg, 231 75 Beddingestrand, Sweden
9 300 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
35 m²
Price
9 300 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-08-2026
Price per m²
266 kr
The listing is located at Beddinge Strandväg, 231 75 Beddingestrand, Sweden
Loading map