Borgargatan, Ytterlännäs District, Sweden
17 940 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
17 940 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
249 kr
The listing is located at Borgargatan, Ytterlännäs District, Sweden
Loading map