Brännsvedjevägen, 934 31 Kåge, Sweden
9 474 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
9 474 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
175 kr
The listing is located at Brännsvedjevägen, 934 31 Kåge, Sweden
Loading map