Lauras väg, 572 33 Oskarshamn, Sweden
10 447 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
10 447 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
177 kr
The listing is located at Lauras väg, 572 33 Oskarshamn, Sweden
Loading map