2 rooms apartment of 57m² in Forsheda

Forsheda, Värnamo Kommun, Sweden

6 876 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment at Fänestadsvägen 9, 331 71, FORSHEDA

Den här lägenheten hyrs ut Poängfritt! Vad innebär poängfritt? När du tecknar kontrakt via Poängfritt får du behålla dina köpoäng och kan fortsätta ansöka om andra lägenheter, även under första året av ditt Poängfritt-kontrakt. Du behöver inte ha flest köpoäng för att få lägenheten - Du som uppfyller våra grundkrav och som först skriver under kontraktet får lägenheten. Även om en lägenhet är markerad med ”omgående inflyttning” kan inflyttningsdatumet anpassas efter dina behov. Lägenheten är publicerad utan slutdatum och vi behandlar inkomna ansökningar löpande. Det innebär att lägenheten kan hyras ut snabbt och försvinner från hemsidan vid tecknat kontrakt. Är du intresserad av kontraktet på lägenheten, gör en intresseanmälan och

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

6 876 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

121 kr

Map

The listing is located at Forsheda, Värnamo Kommun, Sweden

Loading map