Färjegatan, 842 32 Sveg, Sweden
4 900 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
4 900 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
83 kr
The listing is located at Färjegatan, 842 32 Sveg, Sweden
Loading map