Lindome, Mölndal, Sweden
10 900 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
91 m²
Price
10 900 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2025
Price per m²
120 kr
The listing is located at Lindome, Mölndal, Sweden
Loading map