Gamla Uppsalagatan, 754 40 Uppsala, Sweden
10 218 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
46 m²
Price
10 218 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
222 kr
The listing is located at Gamla Uppsalagatan, 754 40 Uppsala, Sweden
Loading map