Grynbodgatan, 211 33 Malmö, Sweden
13 100 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
13 100 kr
Rental period
Unlimited
Available from
06-04-2026
Price per m²
202 kr
The listing is located at Grynbodgatan, 211 33 Malmö, Sweden
Loading map