Listed 3 days ago
Gustavsviksvägen, 591 73 Motala, Sweden
8 486 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
46 m²
Price
8 486 kr
Rental period
Unlimited
Available from
07-05-2026
Price per m²
184 kr
The listing is located at Gustavsviksvägen, 591 73 Motala, Sweden
Loading map