Hagalundsgatan, 169 65 Solna, Sweden
6 950 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
6 950 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-05-2026
Price per m²
348 kr
The listing is located at Hagalundsgatan, 169 65 Solna, Sweden
Loading map