Hamngatan, 185 32 Vaxholm, Sweden
18 500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
114 m²
Price
18 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
162 kr
The listing is located at Hamngatan, 185 32 Vaxholm, Sweden
Loading map