Fjugesta, Lekebergs Kommun, Sweden
7 598 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
7 598 kr
Rental period
Unlimited
Available from
10-05-2026
Price per m²
304 kr
The listing is located at Fjugesta, Lekebergs Kommun, Sweden
Loading map