Mariefred, Strängnäs Kommun, Sweden
10 386 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
10 386 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-05-2026
Price per m²
196 kr
The listing is located at Mariefred, Strängnäs Kommun, Sweden
Loading map