Järnvägsgatan, 577 76 Järnforsen, Sweden
8 293 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
93 m²
Price
8 293 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
89 kr
The listing is located at Järnvägsgatan, 577 76 Järnforsen, Sweden
Loading map