Källbogatan, 941 63 Piteå, Sweden
33 350 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
116 m²
Price
33 350 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
288 kr
The listing is located at Källbogatan, 941 63 Piteå, Sweden
Loading map