Saltsjö-Boo, Nacka Kommun, Sweden
15 207 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
15 207 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
224 kr
The listing is located at Saltsjö-Boo, Nacka Kommun, Sweden
Loading map