Stationsvägen, 737 44 Fagersta, Sweden
5 500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
5 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
10-03-2025
Price per m²
83 kr
The listing is located at Stationsvägen, 737 44 Fagersta, Sweden
Loading map