Lindövägen, 186 92 Johannesudd, Sweden
5 878 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
5 878 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
256 kr
The listing is located at Lindövägen, 186 92 Johannesudd, Sweden
Loading map