Lövhagsgatan, 724 72 Västerås, Sweden
6 200 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
6 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
97 kr
The listing is located at Lövhagsgatan, 724 72 Västerås, Sweden
Loading map