Listed today
Maria Stationsgata, 254 47 Helsingborg, Sweden
11 972 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
71 m²
Price
11 972 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
169 kr
The listing is located at Maria Stationsgata, 254 47 Helsingborg, Sweden
Loading map