Marknadsvägen, 289 04 Glimåkra, Sweden
4 565 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
4 565 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
114 kr
The listing is located at Marknadsvägen, 289 04 Glimåkra, Sweden
Loading map