Rådhusgatan, 571 00 Nässjö, Sweden
7 169 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
7 169 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
97 kr
The listing is located at Rådhusgatan, 571 00 Nässjö, Sweden
Loading map