Regeringsgatan, 332 23 Gislaved, Sweden
8 740 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
73 m²
Price
8 740 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
120 kr
The listing is located at Regeringsgatan, 332 23 Gislaved, Sweden
Loading map