Södra Storgatan, 598 71 Södra Vi, Sweden
6 050 kr / month
Övrigt:Trevlig 2a på markplan på hörnet. Tvättstuga och förråd finns i källaren. Varmhyra, elabonnemang tillkommer. Fiber finns i lägenheten. Egen parkering. Välkommen med din intressanmälan!
Övrigt:Trevlig 2a på markplan på hörnet. Tvättstuga och förråd finns i källaren. Varmhyra, elabonnemang tillkommer.
Fiber finns i lägenheten. Egen parkering. Välkommen med din intressanmälan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
6 050 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Parking
Yes
Price per m²
112 kr
The listing is located at Södra Storgatan, 598 71 Södra Vi, Sweden
Loading map