Stationsmästargatan, 175 06 Järfälla kommun, Sweden
17 066 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
17 066 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
237 kr
Stationsmästargatan, 175 06 Järfälla kommun, Sweden
Loading map