Listed yesterday
Strålgatan, 112 67 Stockholm, Sweden
11 500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
11 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
479 kr
The listing is located at Strålgatan, 112 67 Stockholm, Sweden
Loading map