Listed today
Spånga, Stockholm Municipality, Sweden
4 700 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
4 700 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
134 kr
The listing is located at Spånga, Stockholm Municipality, Sweden
Loading map