Surbrunnsgatan, 113 52 Stockholm, Sweden
9 500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
10 m²
Price
9 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
950 kr
The listing is located at Surbrunnsgatan, 113 52 Stockholm, Sweden
Loading map