Torggatan, 330 21 Reftele, Sweden
7 415 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
7 415 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
112 kr
The listing is located at Torggatan, 330 21 Reftele, Sweden
Loading map