Listed 3 days ago
Tullgatan, 632 17 Eskilstuna, Sweden
6 085 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
37 m²
Price
6 085 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
164 kr
The listing is located at Tullgatan, 632 17 Eskilstuna, Sweden
Loading map