Västgötagatan, 118 30 Stockholm, Sweden
15 500 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
15 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
408 kr
The listing is located at Västgötagatan, 118 30 Stockholm, Sweden
Loading map