Listed yesterday
Tornérhjelmsvägen, 265 38 Gunnarstorp, Sweden
7 455 kr / month
2 ROK på 65 kvm – förstahandskontrakt i rofyllt läge Nu har du möjlighet att hyra en rymlig och hemtrevlig 2-rumslägenhet om 65 kvm med förstahandskontrakt i natursköna Gunnarstorp, Bjuvs kommun. I hyran ingår värme, vatten, sophantering. Om bostaden: Lägenheten är belägen i en unik fastighet från 1916 som ursprungligen uppfördes som byskola, men som sedan 1990-talet varsamt byggts om till 22 charmiga hyreslägenheter. Byggnaden präglas av sin vackra arkitektur och detaljrika tegelfasad – ett verkligt blickfång! Om området: Här bor du i ett stillsamt och trivsamt villaområde, omgiven av öppna landskap och närhet till naturen. Området erbjuder en genuin bykänsla med närhet till både lugn och gemenskap. Praktisk information: – Värme, vatten, sophantering och förråd ingår i hyran – Fiber finns indraget via stadsnätet – Möjlighet till garage eller egen parkeringsplats vid behov – Tillträde enligt överenskommelse Välkommen att skicka in din intresseanmälan – kanske är detta ditt nästa hem! 📞 070-144 23 63 🔗 www.nyckelhem.se Nyckelhem AB
2 ROK på 65 kvm – förstahandskontrakt i rofyllt läge Nu har du möjlighet att hyra en rymlig och hemtrevlig 2-rumslägenhet om 65 kvm med förstahandskontrakt i natursköna Gunnarstorp, Bjuvs kommun. I hyran ingår värme, vatten, sophantering. Om bostaden: Lägenheten är belägen i en unik fastighet från 1916 som ursprungligen uppfördes som byskola, men som sedan 1990-talet varsamt byggts om till 22 charmiga hyreslägenheter. Byggnaden präglas av sin vackra arkitektur och detaljrika tegelfasad – ett verkligt blickfång! Om området: Här bor du i ett stillsamt och trivsamt villaområde, omgiven av öppna landskap och närhet till naturen.
Området erbjuder en genuin bykänsla med närhet till både lugn och gemenskap. Praktisk information: – Värme, vatten, sophantering och förråd ingår i hyran – Fiber finns indraget via stadsnätet – Möjlighet till garage eller egen parkeringsplats vid behov – Tillträde enligt överenskommelse Välkommen att skicka in din intresseanmälan – kanske är detta ditt nästa hem! 📞 070-144 23 63 🔗 www.nyckelhem.se Nyckelhem AB
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
7 455 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Garage
Yes
Parking
Yes
Price per m²
115 kr
The listing is located at Tornérhjelmsvägen, 265 38 Gunnarstorp, Sweden
Loading map