Listed today
Alingsåsvägen 101, 504 67 Borås, Sweden
7 513 kr / month
Välkommen till denna välplanerade lägenhet på 2 rum och kök med hemtrevlig känsla. Här bor du i en lugn och trivsam omgivning med närhet till både stadspuls, kommunikation, service och natur. Lägenheten har ett fantastiskt ljusinsläpp med rymliga rum, egen balkong finns och gemensam trädgård finns att nyttja. P-plats finns att hyra. Obs! Hyresrabatt lämnas med 600 kr/månad de första 2 åren. Låter detta intressant är du välkommen att mejla till [email protected] eller ansöka direkt via HomeQ.
Välkommen till denna välplanerade lägenhet på 2 rum och kök med hemtrevlig känsla. Här bor du i en lugn och trivsam omgivning med närhet till både stadspuls, kommunikation, service och natur. Lägenheten har ett fantastiskt ljusinsläpp med rymliga rum, egen balkong finns och gemensam trädgård finns att nyttja.
P-plats finns att hyra. Obs! Hyresrabatt lämnas med 600 kr/månad de första 2 åren. Låter detta intressant är du välkommen att mejla till [email protected] eller ansöka direkt via HomeQ.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
7 513 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Garden
Yes
Balcony
Yes
Rural
Yes
Price per m²
132 kr
The listing is located at Alingsåsvägen 101, 504 67 Borås, Sweden
Loading map