2 rooms apartment of 47m² in Eskilstuna

Södra Brogatan, 632 29 Eskilstuna, Sweden

7 160 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-04-2026

apartment for rent at Eskilstuna

2 rum o kök med balkong. i en trevlig lugn fastighet med 10 st lägenheter. Med närhet till grönområden i Kronskogen. och ett flertal skolor, matbutiker och restauranger. Kolla även in vår hemsida: www.alveniusfastigheter.com

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

7 160 kr

Rental period

Unlimited

Available from

23-04-2026

Balcony

Yes

Price per m²

152 kr

Map

The listing is located at Södra Brogatan, 632 29 Eskilstuna, Sweden

Loading map