Listed today
Västmannavägen 17, 737 47 Fagersta, Sweden
9 374 kr / month
Nu finns chansen för dig att hyra en fin och fräsch lägenhet mitt i centrala Fagersta med balkong. Lägenheten har 4 rum och kök på 106 kvm med bra ljusinsläpp. Lägenheten ligger endast ett stenkast ifrån ICA, Lidl och Systembolaget. Även vårdcentral och en skola ligger i samma område. Lägenheten har två badrum, ett större med badkar och ett lite mindre med en dusch. Tvättmaskin och torktumlare finns för tidsbokning i källarplan i fastigheten. I hyran ingår vatten, värme och ett basutbud av Tv-kanaler via Telia. Öppet stadsnäts fiber har installerats i fastigheten. Ni kan välja bland ett stort utbud av leverantörer för både Tv-kanaler och Internet. OBS, Bilderna är exempelbilder från liknande lägenheter i Fastigheten.
Nu finns chansen för dig att hyra en fin och fräsch lägenhet mitt i centrala Fagersta med balkong. Lägenheten har 4 rum och kök på 106 kvm med bra ljusinsläpp. Lägenheten ligger endast ett stenkast ifrån ICA, Lidl och Systembolaget. Även vårdcentral och en skola ligger i samma område. Lägenheten har två badrum, ett större med badkar och ett lite mindre med en dusch.
Tvättmaskin och torktumlare finns för tidsbokning i källarplan i fastigheten. I hyran ingår vatten, värme och ett basutbud av Tv-kanaler via Telia. Öppet stadsnäts fiber har installerats i fastigheten. Ni kan välja bland ett stort utbud av leverantörer för både Tv-kanaler och Internet. OBS, Bilderna är exempelbilder från liknande lägenheter i Fastigheten.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
106 m²
Price
9 374 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
88 kr
The listing is located at Västmannavägen 17, 737 47 Fagersta, Sweden
Loading map