1 room apartment of 37m² in Fagersta

Hantverksvägen 14, 737 48 Fagersta, Sweden

4 286 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 27-04-2026

apartment for rent at Fagersta

Hantverksvägen 14 B 1 rum och kök Våning 3 Ljus och trivsam 1:a om 37 kvm med öppen planlösning och ett attraktivt läge nära både stad och natur. Här bor du bekvämt med balkong på tredje våningen som erbjuder sol och fin utsikt. Om bostaden: • 1 rum och kök 37 kvm • Våning 3 • Ljus och trivsam lägenhet • Öppen planlösning • Balkong med sol och utsikt Läge: • Perfekt läge nära skolor, vård och kommunikationer • Naturen runt hörnet • Buss 1–5 min till närmaste hållplats • Matbutiker ca 10–15 min (ICA, Coop, Lidl) • Vårdcentral ca 15–25 min promenad eller 5–10 min med buss Bekvämligheter: • Värme och vatten ingår • Fiber finns i huset • Möjlighet att hyra parkeringsplats via SmartPark Kontakta oss idag för mer information eller för att boka visning!.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

4 286 kr

Rental period

Unlimited

Available from

27-04-2026

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

116 kr

Map

The listing is located at Hantverksvägen 14, 737 48 Fagersta, Sweden

Loading map