Jungfruvägen 155, 791 34 Falun, Sweden
9 578 kr / month
Välkommen till en renoverad 2 RoK med genomgående hög och modern standard. HALL Välkomnade hall med svart entrébeläggning, vita väggar och golv i trälaminat - lägenheten har säkerhetsdörr. KÖK Modernt kök med rostfria vitvaror, antracitgråa bänkskivor och glaskeramikhäll. Luckorna är vita med stilrena stålhandtag. Köket är utrustat med kyl/frys, ugn/häll, fläkt samt diskmaskin och integrerad mikrovågsugn.- Här finns en balkong mot innergården. BADRUM Lägenheten har ett ljust helkaklat badrum utrustat med dusch, handdukstork, golvvärme, handfat med kommod samt spegelskåp med belysning. I badrummet finns även tvättmaskin och torktumlare. VARDAGSRUM Ljust vardagsrum med vitmålade väggar och trälaminatgolv. SOVRUM Vitmålade väggar och trälaminatgolv. Sovrummet är inrett med klädgarderob. (Bilderna i annonsen är exempelbilder på material och ytskikt- golvet stämmer inte överens med exempelbilderna) Avvikelser från beskrivningen kan förekomma. Parkering finns att hyra vid tillgänglighet. Hyran i annonsen är 2026 års förhandlade hyra. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Välkommen till en renoverad 2 RoK med genomgående hög och modern standard. HALL Välkomnade hall med svart entrébeläggning, vita väggar och golv i trälaminat - lägenheten har säkerhetsdörr. KÖK Modernt kök med rostfria vitvaror, antracitgråa bänkskivor och glaskeramikhäll. Luckorna är vita med stilrena stålhandtag. Köket är utrustat med kyl/frys, ugn/häll, fläkt samt diskmaskin och integrerad mikrovågsugn.- Här finns en balkong mot innergården. BADRUM Lägenheten har ett ljust helkaklat badrum utrustat med dusch, handdukstork, golvvärme, handfat med kommod samt spegelskåp med belysning.
I badrummet finns även tvättmaskin och torktumlare. VARDAGSRUM Ljust vardagsrum med vitmålade väggar och trälaminatgolv. SOVRUM Vitmålade väggar och trälaminatgolv. Sovrummet är inrett med klädgarderob. (Bilderna i annonsen är exempelbilder på material och ytskikt- golvet stämmer inte överens med exempelbilderna) Avvikelser från beskrivningen kan förekomma. Parkering finns att hyra vid tillgänglighet. Hyran i annonsen är 2026 års förhandlade hyra. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
9 578 kr
Rental period
Unlimited
Available from
17-04-2026
Balcony
Yes
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
147 kr
The listing is located at Jungfruvägen 155, 791 34 Falun, Sweden
Loading map